I ŚLĄSKA KONFERENCJA PŁODNOŚCI
Fundacja Gyncentrum, Uniwersytet Śląski i Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową pt. "Zdrowa mama, Zdrowy tata. Profilaktyka zdrowia prokreacyjnego. Markery płodności kobiet i mężczyzn" w całości poświęconą płodności kobiet i mężczyzn.

czytaj więcej...1. wspólna konferencja Uniwersytetu Śląskiego oraz Fundacji Gyncentrum
20 czerwca br. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbyła się konferencja pt. Płodność w aspekcie współczesnych problemów cywilizacyjnych. Organizatorami spotkania był Uniwersytet Śląski oraz Fundacja Gyncentrum. Celem spotkania była prezentacja aktualnej wiedzy na temat niepłodności, która dotyka od 14 do 20 procent par w wieku reprodukcyjnym i jest poważnym problemem społecznym.

czytaj więcej...Zaproszenie na konferencję "Płodność w aspekcie współczesnych problemów cywilizacyjnych"
Uniwersytet Śląski oraz Fundacja Gyncentrum mają przyjemność zaprosić wszystkich na konferencję "Płodność w aspekcie współczesnych problemów cywilizacyjnych". Wiedza jaka zostanie omówiona będzie swojego rodzajem kompendium wiedzy dotyczącej niepłodności oraz najnowszych metod jej leczenia. Poznamy mity i rzeczywistość in vitro.

czytaj więcej...')