Dziennik Zachodni o badaniu nasienia w ramach kampanii Fundacji
Dziennik Zachodni zamieścił informację o bezpłatnych badaniach realizowanych w Klinice Gyncentrum w ramach kampanii społecznej "Trzymasz przyszłość w swoich rękach"! Dzięki akcji Fundacji Gyncentrum stu mężczyzn zostało przebadanych i skierowanych pod opiekę Kliniki. Projekt cieszył się sporym zainteresowaniem. Dzięki wsparciu katowickich mediów niezbędne informacje o przeprowadzonej kampanii mogły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

czytaj więcej...Kampania Fundacji w Gazecie Wyborczej!
Kampania "Trzymasz przyszłość w swoich rękach" pojawiła się w Gazecie Wyborczej! Świadczy to o tym, jak bardzo potrzebne są tego typu akcje wśród mieszkańców województwa śląskiego. Badanie nasienia odgrywa istotną rolę w diagnostyce niepłodności. Jak pokazują statystyki, trudności z poczęciem dziecka równie często leżą po stronie partnera, jak i partnerki.

czytaj więcej...Portal onkologiczny zwrotnikRAKA.pl popiera kampanię "Zachowaj płodność"
Portal onkologiczny zwrotnikRAKA.pl nawiązuje do kampanii Fundacji Gyncentrum "Zachowaj płodność". Bardzo ważne jest dotarcie do pacjentów onkologicznych i uświadomienie im, że leczenie nowotworu nie musi wiązać się z odrzuceniem rodzicielstwa

czytaj więcej...')