Dziennik Zachodni o badaniu nasienia w ramach kampanii Fundacji

Dziennik Zachodni zamieścił informację o bezpłatnych badaniach realizowanych w Klinice Gyncentrum w ramach kampanii społecznej „Trzymasz przyszłość w swoich rękach”! Dzięki akcji Fundacji Gyncentrum stu mężczyzn zostało przebadanych i skierowanych pod opiekę Kliniki. Projekt cieszył się sporym zainteresowaniem.

Dzięki wsparciu katowickich mediów niezbędne informacje o przeprowadzonej kampanii mogły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Akcje takie jak „Trzymasz przyszłość w swoich rękach” Fundacji Gyncentrum wpływają na wzrost świadomości mieszkańców Śląska na temat diagnostyki i leczenia niepłodności. Przede wszystkim jednak pomagają w przełamaniu barier psychicznych i stereotypów.

Wykonywanie badań zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety to podstawa w diagnozowaniu niepłodności. Nie bójmy się badać i zachęcajmy do tego innych!

Artykuł jest również dostępny online.

Fundacja Gyncentrum