Bezpłatne badanie nasienia w Katowicach!

Ruszamy z kampanią "Trzymasz przyszłość w swoich rękach"! Projekt kierujemy do wszystkich mężczyzn. Już od 19 października pierwszych 100 chętnych osób będzie mogło zupełnie za darmo zbadać swoje nasienie.

„Trzymasz przyszłość w swoich rękach” ma na celu przełamanie barier i stereotypów, jakie panują wśród mężczyzn odnośnie przyczyn niepowodzenia zajścia w ciążę ich partnerek. Specjalnie zaprojektowany program obejmuje 100 bezpłatnych badań nasienia w Klinice Gyncentrum w Katowicach. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem  +48 32 359 09 32 lub +48 32 359 09 33. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest podanie hasła „Promen” przy rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Akcja ta ma zachęcić do głośnego mówienia o problemie, którego mężczyźni starają się nie dostrzegać lub jest on dla nich wstydliwy. Wynika to zapewne z faktu, iż mylą oni pojęcie płodności z potencją, uważając je za ściśle powiązane ze sobą, co nie jest prawdą. Badanie nasienia pozwala bardzo dokładnie ocenić jego jakość, a co za tym idzie - szanse na zapłodnienie. W przypadku wyniku o słabych parametrach wciąż można mieć dziecko. Mężczyzno, dostrzeż problem nim będzie za późno!

Dodatkowo w ramach kampanii każda przebadana osoba otrzyma prezent w postaci suplementu diety Promen. Kampanię swoim patronatem objęło Stowarzyszenie „Nasz Bocian” oraz fundacja Cud In Vitro. Obie organizacje bardzo mocno angażują się w promowanie dobrych wzorców diagnostyki i leczenia niepłodności.

Sponsorem kampanii jest producent suplementu Promen. Akcję wspiera fundacja Cud In Vitro.

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja Gyncentrum