Serdecznie witamy!

Spieszymy poinformować, że Fundacja Gyncentrum rozpoczęła swoją działalność! Fundacja działać będzie na rzecz rozwoju diagnostyki i leczenia niepłodności oraz wsparcia osób pragnących mieć potomstwo.

Jest nam bardzo miło oznajmić, że stawiając sobie za cel szerzenie informacji, edukację oraz bezpośrednie wsparcie osób zmagających się z chorobą jaką jest niepłodność, możemy już w tej chwili realnie wpływać na budowanie nowej jakości.

Statutowe cele fundacji:

1. Niesienie pomocy rzeczowej oraz finansowej osobom dotkniętym problemem niepłodności.

2. Podejmowanie działań promocyjnych i edukacyjnych na rzecz wzrostu świadomości społecznej
w zakresie problemu bezpłodności i niepłodności.

3. Udzielanie pomocy rzeczowej i finansowej osobom oczekującym na specjalistyczne bądź drogie zabiegi i badania medyczne.

4. Promowanie i wspieranie rozwoju medycyny, diagnostyki i lecznictwa.

5. Udzielanie wsparcia rzeczowego, materialnego i organizacyjnego podmiotom wykonującym działalność leczniczą.

6. Udzielanie wsparcia podmiotom, których zakresem działania jest: działalność naukowo-badawcza w zakresie ochrony zdrowia.

Zachęcamy do kontaktu z nami